obchodní podmínky

Balení

Zboží je dodáváno ve velkoobchodním balení po 12 kusech v mixu velikostí  a dvou až tří barevných kombinací . Standardní balení 12 ks je možno po dohodě zmenšit na velikostní a barevný mix 6 ks jako obchodní minimum.

Dodání

Objednané zboží je dodáváno postupně v dílčích dodávkách – jarní kolekce od ledna do května, podzimní kolekce od srpna do prosince. Položky která jsou skladem zasíláme do 2 dnů od obdržení objednávky.Zboží  je zasíláno na dobírku Českou poštou na náklad odběratele.

Poštovné

Poštovné je účtováno dle platných tarifů České pošty. Další distribuční náklady  nejsou účtovány.

Reklamace

Prodávající odpovídá za vady a kupující uplatňuje reklamace dle příslušných ustanovení obchodního zákoníku.

Ochrana registračních údajů

Vyplněním registračního formuláře, objednacího lístku, žádosti o katalog, při objednávce zboží nebo katalogu telefonem, e-mailem, prostřednictvím www.calvi.cz, SMS zprávy a faxem souhlasíte se zařazením Vámi vyplněných osobních údajů do databáze společnosti Calvi s.r.o., Jablonec nad Nisou, Svatopluka Čecha 4649/20, 46602 Jablonec nad Nisou. Uvedené údaje jsou považovány za soukromé a nebudou firmou Calvi s.r.o. poskytnuty žádným dalším subjektům, nebudou bez vyžádání použity k jakýmkoli jiným, než registračním účelům.