profil

Calvi s.r.o., Jablonec nad Nisou

Firma se zabývá designem oblečení z bavlněného úpletu od roku 1991. Company-web.jpgKaždoročně nabízíme dvě kolekce, pro jaro-léto a podzim-zima, které zahrnují okolo 150 modelů dámského, pánského a dětského  nočního i vrchního prádla ze 100% bavlny. Výrobky vlastních obchodních značek CALVI a COONOOR® jsou  designovány v souladu s módními trendy. CALVI pro noční prádlo i COONOOR® pro vrchní ošacení jsou značkami dobré kvality za příznivé ceny a jsou určeny pro věkové kategorie od předškolních dětí až po starší generaci.

V kolekci nočního prádla najdete dámská, pánská a dětská pyžama s dlouhými i krátkými rukávy a nohavicemi a noční košile též ve všech věkových skupinách. Z vrchního ošacení jsou to dámská, pánská a dětská trika s krátkým i dlouhým rukávem, roláky,tílka,bermudy,sukně a šaty.

Podzimní kolekce je pravidelně doplněna o menší kolekci spodního prádla, jako jsou pánské nátělníky s krátkým a dlouhým rukávem, tílka a spodky, dětská tílka a dámské nebo dívčí spodní košilky.

Naše zboží je do maloobchodní sítě distribuováno obchodními partnery, osobním odběrem nebo poštou z centrálního skladu.

Kolekci s novými trendy a barvami pro nastávající sezónu je možno shlédnout i objednat na kontraktačním veletrhu módy STYL/KABO v Brně.

Firma podporuje sociálně vzdělávací projekt Adopce na dálku® www.charita-adopce.cz , dětský pěvecký sbor IUVENTUS GAUDE! www.zusjbc.cz/iuventus-gaude a další kulturní aktivity.

Iuventus.jpg

Adopce-web.jpg